sobota, 14 grudnia 2019

Szósta ciężarówka dla American Truck Simulator


Na oficjalnym blogu SCS potwierdzono dodanie nowej ciężarówki do American Truck Simulator. Gdy czytacie te słowa, już można ją zobaczyć w grze. Mowa jest o modelu Lonestar, ciężarowce producenta International z Illinois. Jest to nowa firma w grze, stąd zapewne znajdziemy w niej nowe salony.

Lonestar jest szóstą już ciężarówką w ATS, a przypomnę że symulator zaraz po premierze oferował zaledwie dwa pojazdy. Teraz można powiedzieć że mamy już jako taki wybór maszyn. Możemy nimi podróżować po obszarze stanów, który także został znacznie rozszerzony dzięki wielu DLC. O ile rozszerzenia terenu są płatne, nowe ciężarówki dodawane do gry są całkowicie bezpłatne.
Wirtualny Lonestar oferuje trzy rodzaje kabin, sześć rodzajów podwozia, trzy rodzaje wnętrza, dziesięć silników i dwanaście skrzyń biegów. Dodatkowo dostajemy wyjątkowo charakterystyczny design International. Nie da się pomylić tej ciężarówki z żadną inną. Posiadacze gry w wersji steam automatycznie ściągną nową ciężarówkę, a pozostali muszą zainstalować najnowszą poprawkę, bo to z nią dodatek został opublikowany.




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz